Klucz do sukcesu firmy – fotografia reklamowa ważnym elementem identyfikacji wizualnej.

 

Nie da się ukryć, że identyfikacja wizualna firmy to jeden z najważniejszych elementów komunikacji z potencjalnymi klientami. Odpowiednio wykonane zdjęcia reklamowe mają znaczący wpływ na budowę tożsamości zgodnej z filozofią marki.

Ciekawe, przykuwające wzrok obrazy mają za zadnie wyróżniać się w tłumie i pozostać w pamięci klientów – sprawią iż klient będzie mógł się utożsamiać oraz identyfikować z marką która w ciekawy sposób reprezentuje styl i klasę zgodną z oczekiwaniami i filozofią swoich klientów . Jeżeli pragniemy sprawić, by nasza firma stała się jeszcze bardziej wiarygodna w oczach kontrahentów, klientów czy zwykłych odbiorców, fotografia reklamowa stanowi swojego rodzaju podstawę do nawiązania dialogu z klientem . Warto również dodać, że najwyższej jakości zdjęcia tworzą prestiż, podnoszą rangę i pozwalają, by reklamowana przez nas marka stała się jeszcze bardziej popularna zyskując grono nowych klientów.

Fotografia reklamowa nie jest rzeczą prostą. Można powiedzieć, że jest to sztuka, która wymaga nie tylko profesjonalnego sprzętu, ale również szerokich umiejętności i wielu lat doświadczenia. Każda sesja reklamowa ma za zadanie nieść swojego rodzaju indywidualny przekaz, zgodny z założeniami firmy.

Galeria Mody Ślubnej "Pilar"

Backstage z sesji którą miałem przyjemność realizować dla Galeria Mody Ślubnej Pilar. Zdjęcia zostały zrealizowane we wspaniałych wnętrzach w Pałacu Królewskim w Janowie Lubelskim. Zdjęcia backstage wykonał mój asystent oraz wspaniały fotograf Wojciech Synowiec, modelka Maria Marks.Read More »

Zapowiedź sesji - AG Centrum & Pawelec.info

Zapowiedź sesji wizerunkowej dla firmy motoryzacyjnej AG Centrum przy współpracy z agencją Pawelec.info.Read More »

Sesja dla firmy Mad-Man

Firma Mad Man to producent odzieży undergroundowej dla ludzi lubiących dynamiczny, sportowy styl życia. Oto klika zdjęć z sesji wizerunkowej oraz produktowej dla firmy Mad _ Man 🙂Read More »

Piersi - Bałkanica

To zapowiedź kolejnej sesji jaką miałem przyjemność realizować, tym razem była to sesja promująca trasę koncertową tuż po olbrzymim sukcesie zespołu, Piersi – Bałkanica. Sesja odbyła się w rodzinnym mieście wokalisty zespołu Piersi Adama Asanova w Rzeszowie, przy słynnej już studzience z ostatniego teledysku która mieści się na starym rynku – było bardzo kreatywnie miło...Read More »

Sesje produktowe - nowe trendy

W dzisiejszych czasach obserwujemy dynamiczny rozwój nowych technologii który idzie w parze z rozwojem mediów społecznościowych. Spowodowało to również pewną rewolucję również w stylu fotografowania, firmy zrozumiały że muszą być bliżej klienta a fotografia powinna być bardziej naturalna zrozumiała dla ludzi, przyjemna dla oka, inspirowana dniem codziennym. Odchodzi się zatem od mocnych pozowanych zdjęć, na...Read More »

Older Entries »